HOME Witamy na stronie Stada Ogierów w Klikowej
  DZIERŻAWA
OFERTA
WYSTAWY
POKAZY
SPORT
POWOZY
HISTORIA

Wykaz ogierów proponowanych do dzierżawy

Lp Nazwa ogiera
nr ewidencyj.
Rasa Ojciec Matka Rok urodz.
maść
Wymiary Bonitacja Miejsce
pobytu
1 Abar
852 G.Wł
śl Begi śl Alma śl 2004
gniada
164-196-24,5 79 SO Klikowa
2 Amor
1787
m Amigo m Amura m 1990
karo-sr
158-185-20 78 Racibórz
3 Arad
426 G.Lb
m Emir m Aragon m 2001
gniada
169-187-21,5 80 Więcławice Dw.
4 Atest
2635
śl Turkus śl Awersja śl 1994
gniada
168-202-24 82 Krzanowice
5 Baca
2112
hc Piaf hc Betania hc 1993
sk.gn
140-166-19 80 SO Klikowa
6 Bajarz
2106
śl Astenik śl Baja śl 1993
c.gn
166-203-25 78 Ludźmierz
7 Bonaparte
1518
m Pick Wick m Bona m 1989
kaszt.
162-190-20,5 80 SO Klikowa
8 Brawo
2293
śl Sajudis śl Brawura ś 1994
c.siwa
160-187-24 77 Jeżówka
9 Bukłak
1799
śl Bojkot śl Bańka śl 1991
gniada
164-190-23 80 SO Klikowa
10 Czarny
2456
zk Czarnobór zk Hurma zk 1991 gniada 163-227-28 80 Trzycierz
11 Czarownik
2627
xx Freedom s Choice Czeggera xx 1994
gniada
167-195-21 81 SK Racot
12 Czeremosz
310 G.By
sp Regent Czarka m 1996
gniada
165-196-22 78 SO Klikowa
13 Darko
62 G.Kt
m Kwartet m Darwa m 1996
c.gn.
167-197-21,5 79 Zbrosławice
14 Dębiec
1815
oo Ararat oo Dębówka oo 1991
siwa
154-185-19 81 Opatowiec
15 Drops
2191
m Kwartet m Drumla m 1992
gniada
168-199-21,5 80 Studzian
16 Eden I
2114
zk Elbgang zk Feria zk 1989
kara
155-237-25 80 Gorzyce
17 Ekwador
2637
zk Baster Estera zk 1996
gniada
155-202-25 77 SO Klikowa
18 Elf
68 G.Kt
m Dansing m Elektra m 1998
kaszt.
163-190-21,5 80 Czarnorzeki
19 Etos
75 G.Lb
sp Grek sp Eskadra sp 1999 gniada 168-194-22 78 SO Klikowa
20 Galileusz
2305
sp Rancouver NWP Galilea x 1993
gniada
162-186-21 78 SO Klikowa
21 Hetman
2632
sp Travant NWP Happily m 1995
siwa
164-187-21 79 Jarząbkowice
22 Hroby XXI-50 2188 hc Hroby XXI hc Pietrosu hc VIII-23 1992
mysz.
140-163-18,5 80 Łowce
23 Jard
2454
śl Drozd śl Jachrabka śl 1995
c.gn
158-195-23 79 Brzeziny
24 Jaszczur
2109
śl Jar Club xx Jastarnia śl 1993
c.siwa
165-196-22 79 Rożniatów
25 Judym
1796
m Przedświt XIII-4 x Juta m 1990
gniada
167-196-22 80 Ujście Jezuickie
26 Jung
2448
m Dresk m Juta m 1994
gniada
171-196-22 80 Owczary
27 Kastet
6 G.Pz
m Irak m Kasia m 1996
c.gn.
167-190-22 81 Chorzelów
28 Krotoszyn
276 G.Pz
sp Dżamir xx Kruża sp 1998
c.gn.
164-195-21,5 80 Kraków
29 Len
2113
hc Luzak hc Murawa hc 1993
c.mysz
139-166-19 79 SKH Gładyszow
30 Lidon
2295
śl Drozd śl Litwa śl 1994
gniada
162-196-24 78 SO Klikowa
31 Likon
209 G.kt
śl Szach śl Ligula śl 2004
kara
162-194-23 78 Rożnowice
32 Limak
70 G.Kt
m Mag m Lilia m 1999
kaszt.
159-178-21 78 Świerklany
33 Limes
860 G.Wł
śl Hutor śl Linia śl 2004
gniada
170-212-23 79 Jelna
34 Luks
2457
zk Rum zk Loteria zk 1995
gniada
160-205-28 79 Pławna
35 Luksus
40 G.Rz
hc Rygor hc Lutnia hc 2003
c.mysz.
134-168-18,5 79 Izby
36 Ładysz
184 G.Kt
śl Dolar śl Łubianka śl 1998
gniada
161-188-22 79 Orzelec Duży
37 Łut
2297
śl Bojkot śl Łza śl 1994
c.gn.
163-200-25 77 Zabrze
38 Madras
851 G.Wł
śl Szwadron śl Medora śl 2003
c.gn.
162-199-24 79 Jadowniki Mokre
39 Mecenas
210 G.Kt
śl Szach śl Malwa śl 2004
siwa
163-198-23 78 Gostyn
40 Montreal
870 G.Wł
śl Szwadron śl Marina śl 2004
c.gn.
162-197-24 80 SO Klikowa
41 Negro
2636
hc Neszor hc Fraza hc 1996
j.gn.
140-168-19,5 80 Mierzęcice
42 Nektar
2299
hc Neszor hc Lisna hc 1994
j.gn.
138-170-19 78 Dynów
43 Nokturn
1430
hc Jaśmin hc Ircha hc 1989
c.gn.
139-182-20 79 Korbielów
44 Okoń
2012
zk Orion zk Jarka zk 1992
gniada
157-216-26 82 Łyczana
45 Paw
1072
hc Ousor VIII hc Goral XV-41 hc 1992
gniada
143-169-19 79 Straszydle
46 Paw
1072
hc Margiel hc Kłosówka hc 1987
c.gn.
141-177-19,5 78 Brenna
47 Piaf
1321
hc Margiel hc Rabka hc 1988
c.gn.
139-182-19 80 SKH Gładyszów
48 Piast
2189
hc Rygor hc Przylaszczka hc 1993
gn.sr.
137-176-19,5 79 Tarnawa Dolna
49 Plik
457 G.Lb
m Veritas m Plaga m 2000
c.gn.
164-191-22 79 Gawłów
50 Pol
65 G.Kt
m Gon m Polana m 1997
kaszt.
162-193-21 79 Dźwiniacz Dolny
51 Psalm
2307
m Sekstans m Psyche m 1993
kaszt.
168-192-22 80 Rajbrot
52 Rewel
88 G.Kt
sp Kastet xx Rafa sp 1998
c.gn.
161-184-21,5 79 KKJK Kraków
53 Roden
847 G.Wł
śl Loden śl Rota śl 2003
gniada
162-200-24 79 Wola Baranowska
54 San
2308
sp Rancouver Sawanna x 1993
c.gn.
167-186-21 80 Jastrzębie Zdrój
55 Semen
2458
hc Jaśmin hc Spisa hc 1995
mysz.s
135-170-19 78 Łęczna
56 Sonet
613
hc Dioryt hc Zawieja hc 1985
gniada
141-174-19,5 79 SKH Gładyszów
57 Sprint
2631
sp Trawant Sielawa m 1995
kaszt.
164-193-21 78 Zabrnie
58 Subiekt
2453
śl Bojkot śl Suplika śl 1995
kara
164-196-24 79 Ludźmierz
59 Sukces
2300
hc Jaśmin hc Agara hc 1994
gn.wil
138-165-19 79 Barwice
60 Sygnet
337 G.Kl
m Dansing m Sonia m 2000
kaszt.
160-186-22 80 Brzuchania
61 Szafir
617
hc Jaśmin hc Doba hc 1985
gn.sr.
141-176-20,5 80 Orzechowo
62 Szał
129 G.Kr
hc Jaśmin hc Sewilla hc 2002
gn.sr.
138-184-19,5 78 Malawa
63 Tofik
857 G.Wł
śl Hutor śl Trata śl 2003
kara
165-210-25 78 Bojszowy
64 Wabigon
1322
hc Ocel hc Jagódka hc 1988
gn.sr.
140-183-20 78 Karłowice
65 Wig
67 G.Kt
m Garland oo Wizja m 1998
siwa
162-191-21,5 79 Rożnowice
66 Winer
71 G.Kt
m Empik xx Werwa m 1998
kaszt.
162-186-21 79 SO Klikowa
67 Wolant
2309
m Arcus xx Wola m 1993
gniada
164-192-22 79 SO Klikowa

DRUK ZGŁOSZENIA NA DZIERŻAWĘ OGIERA HODOWLANEGO

Objaśnienie ras:
xo - rasa angloarabska
xx- pełna krew angielska
x - półkrew angielska
oo - czysta krew arabska
m - rasa małopolska
sp - szlachetna półkrew
śl - rasa śląska
hc - hucuł
zk - zimnokrwisty

do góry