W roku 2004 LKJ Klikowa zanotował wielkie sukcesy, zawodnicy brali udział:
24 - 26. 09 CSN w WLKS Kraków Swoszowice
03 - 05. 12 CSI - W ** Eliminacje Pucharu Świata Poznań MTP
10 - 12 . 12 CSI * Leszno

Nasz klub zorganizował dwukrotnie zawody regionalne
22 - 23.05 "o Puchar Wojewody Małopolskiego"
24 - 25. 07 "o Puchar Ministra MSWiA"

Wyniki zawodników w tym sezonie przekroczyły nasze oczekiwania. Udało się naszej zawodniczce juniorce młodszej (15 lat ) Małgorzacie Wardzale wygrać konkursy Grand Prix na zawodach ogólnopolskich w Janowie Lubelskim
i w Krakowie, gdzie zwyciężyła także w konkursie dla juniorów. Był to sukces tym większy, że dotąd nie notowany w historii naszego klubu.
Ta sama amazonka brała udział w Mistrzostwach Polski Juniorów, gdzie zajęła 7 miejsce, a w Mistrzostwach Polski Południowej była na miejscu czwartym. Pozwoliło jej to zająć 54 miejsce w ogólnym rankingu skoków i 6 w kategorii juniorów oraz uzyskać I - szą klasę sportową
Małgorzata Wardzała została powołana w skład Kadry Narodowej na sezon 2005.

Duże osiągnięcia odnotowała Ewa Januszek wygrywając "konkurs konia małopolskiego" na zawodach ogólnopolskich w Krakowie, oraz zajmując wysokie lokaty w innych konkursach. Uzyskała II klasę sportową.
Również w zawodach ogólnopolskich startował zawodnik Marcin Goraus. Wygrał on konkurs Grand Prix na zawodach regionalnych w Klikowej 21-22.05 Uzyskał II klasę sportową.

Zawodniczki Martyna Migała i Weronika Pachowicz uzyskały III klasę sportową.